Ürünler


 
Fıratpen Lamine Serisi
PVC Pencereler
PVC Kapılar
Karolaj
Sineklikler
Kepenk Sistemleri
Panjurlar
Menfezler
Çelik Kapılar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Panjur life Menfez Sistemleri
    Panjur life sineklik , pervaz kapatma panjuru ve ayar düğmesi ile tek parçadan ibarettir.Ürün,ön kısmında sinek, böcek gibi istenmiyen haşerelerin içeri girmesini engelleyen minik havalandırma pencerelerinden oluşan sineklik ; sinekliğin arka kısmında havalandırma pencerelerini isteğe ve ihtiyaca bağlı olarak kullanabilecek sürgülü kapatma panjuru ve sinekliğin merkez noktasında yer alan ve sürgülü kapatma panjuruna hareket veren on - off (açma - kapama) butonundan oluşmaktadır.
    Ekonomiktir, Kullanılan malzeme alüminyum , pvc ve ahşaba oranla çok daha ekonomiktir.Paslanmaz, boya istemez, kör kasa gerektirmez.
    Montajı Kolaydır, Mekanlarınıza nefes aldıran panjurlife, özel tasarımı sayesinde dik yada yatay olarak kolayca monte edilir.Panjurlife ölçülendirme sıkıntısı olan yerlerde fayans üzerine monte edilen pervazı sayesinde bu sorunu ortadan kaldırır.Pervaz kenarlarında kullanılan bini montaj kolaylığı sağlar.
    Dayanıklıdır,Panjurlife, abs plastik hammadesinden üretilmektedir.Isıya karşı dayanıklıdır, yağmur ve nemden etkilenmez...

İki şekilde montaj yapma imkanı sunmaktadır.

1 - Kendinden yapışkanlı conta ile ...
Panjurlife kendinden yapışkanlı conta ile vida ve dubel kullanılmadan doğrudan fayans üzerine monte edilir.

2 - Vida ve dubel ile ...
Panjurlife dört köşesinden vida veya dubel ile tutularak monte edilir.

 

   

 

Copyright © 2011 - Tüm Hakları Ere Yapı PVC Doğrama Sistemleri Ltd.Şti.'ne Aittir
Tolga AKDEMİR tarafından tasarlanmıştır