KURUMSAL

GEÇMİŞ

Kaynağını toplumsal kültür ve değerlerimizden alan şirketimiz 2005 yılında kuruldu, her geçen yıl hızla büyüyen ve bu büyüme rüzgarına gelişmiş teknolojiyi de katan Ere Yapı bugün bölgenin pazarına da yön veren bir markaya dönüşmüştür.

Biz en ücradaki bir kasabadan şehir merkezine, bir ilden başka bir ile hizmetlerimizle sektörünün en yenilikçi şirket olma hedefine emin adımlarla yürüdük.

Ere Yapı olarak, hizmet verdiğimiz kapı ve pencere sektöründe, ürünlerimiz, faaliyetlerimiz ve müşterilerimizden gelen isteklerin ele alınması süreçlerimiz ile ilgili, müşterilerimizin rahatlıkla ulaştırabilecekleri öneri ve memnuniyetsizliklerin tümünün; yasal şartlar ve şirket politikası çerçevesinde, tarafsızlık, müşteri tarafından erişilebilirlik ve gizlilik ilkelerinden ödün vermeden müşteri memnuniyetine çevrilmesi temel amacımızdır. Bu amacımızı, gerekli iyileştirme çalışmaları; planlama, uygulama, kontrol etme ve sürekli iyileştirme döngüsü içerisinde, müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirdik.

Müşterileri beklentilerini memnuniyete çevirmek zorundaydık.
Çünkü Kalite, modern hayatın özüdür.

ŞİMDİ

Daha iyi bir yarın bekleyen pek çok hayat için, ERE YAPI farklı alanlarda yaşama konforları sunuyor. Yenilikçi bakış açısı, toplam kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci değişmez ilkeleri arasında.

Ere Yapı, geleceği öngören yönetim anlayışı, kapı pencere alanında uzmanlığa sahip kadrosu ve deneyimli işgücüyle Erzincan'ın  ve Türkiye’nin geleceğine yatırım yapıyor.

Ere Yapı değerlerinize değer katmak için çalışıyor...

Ere Yapı doğal dengeyi koruyan yaklaşımı, sunduğu eşsiz olanakları ile yaşam alanlarına değer kazandıran ve her projede  standartları yükseltmeyi amaçlayan bir vizyona sahip.

Yaşam kalitesini arttıran, gerçek fiyatla kapı pencere sahibi olmayı kolaylaştıran farklı bir misyon...
Ere Yapı, misyonuyla sektörde fark oluşturuyor. Kurumsal saygınlığı ve güçlü finansal yapısıyla Ere Yapı, yatırım yapacağı projeleri önceden öngörerek, malzemesini de sektördeki en uygun değerle satın alıyor. Gerçekleştirdiği büyük bağlantılarla kapı pencere maliyetini en aza indiriyor. Eşine ancak gelişmiş ülkelerde rastlanan farklı Teknik çözümler sunan ERE YAPI, Erzincan'da ilk kez kapı pencere sistemlerinde ileri teknoloji olanakları sağlıyor. Bu özel misyonuyla ERE YAPI, hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha Ekonomik olanaklar oluşturuyor.

GELECEK

Geleceğin projeleri, geleceğin yaşam standartları...

Birbirine karşıt gibi görünen doğa ve teknoloji olgularını bütünleştiren Ere Yapı, kendine özgü anlayışıyla hem doğayı, hem ileri teknolojinin olanaklarını yaşatan yepyeni bir dönem hedefliyor. Sıra dışı iş merkezi projeleri, toplu ve özel çağdaş yerleşim projeleriyle ere yapı, geleceğin yaşam standartları için çalışıyor.

TOP
Translate »