latest no deposit bonus binary options India crypto trading bot comparison returns Malaysia trader usa South Africa best strategy for binary options Singapore best crypto coin trading site South Africa what are the odds of binary options India bitcoin investment trust symbol India vdub binary options sniper x v1 South Africa bst opnsourc trading platform for linux Malaysia bitcoin investment trust headquarters Singapore e-trade bitcoin trading Malaysia binary options that suck Singapore binary options advertising Malaysia bitcoin trading at cme Singapore bitcoin trading website script Singapore advanced crypto trading strategies India binary options trading call and put India patrones de velas opciones binarias en iq option India are binary options profits taxable uk South Africa highlow binary options robot Singapore invest in bitcoin sv Singapore bitcoin is it too late to invest Singapore most profitable crypto trading bot India is investing in bitcoin legal in india Singapore crypto trading bot buy and sell Malaysia binary options forum singapore India best open source crypto trading bot using machine learning South Africa babypips reviews Singapore can you get rich trading binary options India bitcoin trading is too slow India bitcoin pro trading South Africa bitcoin trading index India binary option contract Singapore just invest 10 bitcoin Malaysia joff paradise bitcoin trading South Africa how to keep bitcoin trading records South Africa bitcoin trading with binbot pro India crypo automated trading platform Singapore binary options mobile app usa South Africa leonardo bitcoin trading South Africa formation trading crypto monnaie South Africa conversor de bitcoin investing South Africa best binary option auto trading software South Africa free bitcoin trading bot South Africa

Alüminyum Dıştan Takma Panjurlar

Modern aluminyum panjurlar, yalıtımı sağlayarak kışın soğuktan yazın ise sıcaktan korumaktadırlar. Binaya bağlı olarak, ısısal izolasyonda %25’ e kadar, faturalarınızda da %10’a kadar enerji tasarrufunda yardımcı olabilmektedir. Panjurlarınız yağmur, kar ve rüzgar gibi doğa olaylarına karşı evinizi etkin bir şekilde korur. Panjurlarınız karlı ve buzlu havalarda, pencerenizle kapalı panjur arasında kalan boşluk sayesinde yalıtım sağlayarak, içeride daha sıcak bir ortam yaratılmasına yol açar. 

 

DIŞTAN TAKMA PANJURLARIN GENEL ÖZELLİKLERİ

Gürültüye karşı koruma
Gürültü kirliliği yaşam kalitesini bozmakla beraber sağlığınızı da etkilemektedir. Modern panjurlar size daha rahat uyku sağlamak, kendinizi sağlıklı hissetmek ve dinlenmiş bir şekilde uyanmanızı sağlamak için gürültü kirliliğinden koruyacaktır. Aluminyum panjurlar dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar örter. 

Mahremiyetinizi artırır
Panjurlar sizi gözetlemek isteyenlere karşı korur. Birbirlerine çok yakın inşa edilen günümüz konutlarında, panjurlarınız sizi istenmeyen bakışlara karşı korur.

Isıya ve güneş ışınlarına karşı korur
Panjurlar sizi güneşe karşı en etkili şekilde korurlar. Özellikle yazın evinizi serin tutar. Panjurlarınız kapalı konumdayken evinize, eşyalarınıza ve size mor ötesi (UV) güneş ışınlarına karşı mükemmel koruma sağlar. Yaz mevsimi boyunca dışarıdan içeriye sıcak havanın girmesini engelleyerek ve güneş ışınlarını yansıtarak ısı yalıtımına katkıda bulunur; böylece içerinin daha serin kalmasını sağlar. Eşyalarınız, mobilya ve döşemeleriniz direkt güneş ışınlarına karşı korunur ve daha uzun ömürlü olur. 

Değer kazandırırPanjurlar kesinlikle evinizin enerji dengesini geliştirerek eşyalarınızın değerini artırıyor. Kiracılar ve alma potansiyeli olan müşteriler için mallarının değer kazanması da enerji dengesi gibi kesinlikle önem taşımaktadır. 

Koruma ve Güvenlik
Panjurlarınız hırsızlık gibi meskene tecavüz olaylarına karşı ek bir caydırıcı faktör oluşturarak güvenliğinizi korumaya yardımcı olur. Haşerelerin içeriye girmelerini engeller. Ayrıca sineklik entegreli sistemlerle birlikte uçan haşerelere karşı çok etkin koruma sağlar. 

Konfor
Elektronik sistemler, uzaktan kumanda üniteleri ile kolay ve konforlu kullanım sağlar. Akıllı ev sistemlerine tam uyum sağlar. Evinizde olmasanız bile programlanmış akıllı kumandalar sayesinde sabah ve akşam açılır kapanır. Sensörler sayesinde otomatik güneş koruması sağlanır.

TOP
Language »