Hakkımızda

Doğada canlı olan her şey değerlidir ve değerler ancak korunarak sonsuza taşınır. İnsan; asırlar boyunca korunmanın ve barınmanın yollarını, en konforlu ve ekonomik şekilde tasarlamanın yollarını aramıştır.

Yapı sektöründeki estetik görünüm ve işlevsellik beklentilerine ideal çözümler sunmak amacıyla 2004 yılında Erzincan’da kurulan Ere Yapı, Erzincan Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 3.000 m²’si kapalı olmak üzere toplamda 10.000 m² alandan oluşan modern üretim tesisinde, Alüminyum Pvc Pencere - Kapı Sistemleri ile bu sistemlerin ayrılmaz parçası olan çift cam üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Kaynağını, toplumsal kültür ve değerlerden alarak, her geçen yıl hızla büyüyen ve bu büyüme rüzgarına gelişmiş teknolojiyi katarak, bölge pazarına yön veren Ere Yapı, doğanın dengesini bozmamak için üretim tesisindeki enerji ihtiyacını, doğa ve çevre dostu güneş enerjisinden karşılamaktadır.

Alüminyum doğrama ve cephe giydirme sistemleri, pvc pencere ve kapı, otomatik panjur ve kepenk sistemleri ve çift cam üretimlerini günümüzün son teknolojisi olan CNC makineler ile donatılmış kusursuz üretim hatlarında gerçekleştiren Ere Yapı, hizmet verdiği kapı ve pencere sektöründeki faaliyetlerini CE kalite belgesi eşliğinde Avrupa standartlarında gerçekleştirmektedir.

Günlük 150 adet doğrama ve 500 adet çift cam üretimi gerçekleştirerek; sıra dışı iş merkezi projeleri, özel butik projeler, toplu ve çağdaş yerleşim projeleri ile, geleceğin yaşam standartlarını oluşturan Ere Yapı, kurulduğu günden bugüne üretmiş olduğu alüminyum ve Pvc Pencere -Kapı Sistemleri ile, birçok özel projenin çözüm ortağı olmuştur.

Bu projelerden bazıları,

·      Toplu konut projeleri,

·      Okul, kampüs, yurt projeleri,

·      Özel konut projeleri,

·      Özel villa projeleri,

·      ve Fabrika üretim tesisleri projeleridir.

Ere yapı, sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini güncellemekte ve var olan kaliteli çözümleri ile sektörünün gelişimine katkı sağlamaktadır. Doğa ve teknolojiyi birleştirerek, üretimini gerçekleştirdiği Pencere, Kapı ve Cam sistemleri ile Erzincan’ın ve Türkiye’nin geleceğine yatırım yapan Ere Yapı, zengin ve yenilikçi ürün çeşitliliği ile, yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam edecektir.

ERE YAPI TANITIM FİLMİ

ERE YAPI

TOP
Language »